SsangYong zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu

| |

Dnešním dnem značka SsangYong oficiálně zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu. Tento model je již fyzicky k dispozici u našich autorizovaných prodejců. Nový Rexton, vlajková loď automobilky SsangYong, prošel výraznou úpravou designu v exteriéru a interiéru a především dostává zbrusu nové technologie.

Mimo to nabízí nový Rexton i silnější motor 2.2 e-XDI se 149 kW resp. 202 k a 441 Nm a nově 8stupňovou automatickou převodovku. Na českém trhu nový Rexton startuje na 899 900 Kč s DPH a za tuto cenu nabízí pohon 4×4, již zmíněnou 8stupňovou automatickou převodovku a bohatou standardní výbavu. Ceník, katalog a další informace ke stažení zde

Společně se zahájením prodeje nabízí SsangYong také limitovaný akční model nový Rexton Premium+. Ten je postavený na výbavové verzi Premium. Navíc v této limitované akční nabídce zákazník získává paket PREMIUM+v ceně 70 000 Kč zdarma. Více informací o limitované akce zde.

Nový Rexton je vybaven nejmodernějšími asistenty zvyšujícími bezpečnost a komfort jízdy. Svým cestujícím poskytuje pohodlí luxusního vozu, mimořádně veliký zavazadlový prostor a opravdové terénní schopnosti. K dispozici je nový Rexton zákazníkům ve dvou výbavových verzích – Clever a Premium. Obě verze obsahují bohatou standardní výbavu (např. pohon 4×4, 8stupňovou automatickou převodovku, automatickou 2zónovou klimatizaci, kožená sedadla či LED světlomety), která se dá dále rozšířit pakety. Výbavová verze Premium v základu oproti verzi Clever navíc obsahuje např. 9,2“ dotykový displej infotainmentu se smart audio multimédia systémem, 12,3“ FULL HD LCD přístrojovou desku, interiér v provedení prošívaná kůže, ventilované sedáky předních sedadel, ambientní osvětlení interiéru či 18“ kola.

Předchozí

Goupil G6: První užitkové vozidlo, které dává smysl

Mercedes-Benz Vans rozšiřuje své produktové portfolio

Další