První objednaný tahač Volvo FH nové generace

| |

První objednaný tahač Volvo FH nové generace již dorazil do Čech. Hrdým majitelem je společnost Miloslav Holoubek, který si ho dne 4.6.2021 v prostorách Volvo Group Truck Centra v Popůvkách slavnostně převzal.

Tahač Volvo FH s výkonem 500 koní je vybaven systémem I-Save a točivým momentem 2800 Nm, motorovou brzdou VEB+ v kombinaci s hydraulickým retardérem, pomocným náhonem na kompresor a vzduchem odpruženou kabinou Globetrotter XL. Vzduchem odpružené jsou i obě nápravy. Vozidlo disponuje nejpokročilejší verzí LED adaptivních dálkových světlometů pro maximální viditelnost. 

Ústředním prvkem přístrojové desky je digitální displej s podporou navigace a systémem Volvo Connect. Napravo má řidič boční displej, kde se kromě multimediálních funkcí zobrazuje i výstup z rohové kamery umístěné na straně spolujezdce. Součástí výbavy je televizor, kávovar, mikrovlnná trouba, teplovodní topení a nezávislá klimatizace I-ParkCool, které zpříjemní dlouhé a chladné, ale i horké večery na cestách mimo domov. Pohodlí řidiče ještě více umocní kožené čalounění včetně ventilované a vyhřívané sedačky řidiče s elektrickým ovládáním nebo zesilovač se subwooferem. Vozidlo obsahuje kompletní bezpečnostní balíček včetně airbagu řidiče.

Dopravní společnost Miloslava Holoubka byla založena v roce 2004. S nulovými zkušenostmi a za poslední peníze zakoupeným ojetým tahačem a návěsem od kamaráda to celé začalo. “Byl to tenkrát velký risk, ale věřil jsem, že to má smyl, s narůstajícím průmyslem a poptávkou a kvůli malému klukovi co mi stále pomáhal. Dnes vidím, že se toho zhostil velmi dobře a dopravu dodnes děláme společně”, říká majitel společnosti pan Miloslav Holoubek.

Vozidla do flotily pořizují výborně vybavené, jelikož si uvědomují, že je to jeden z aspektů spokojenosti řidiče. Celkem zaměstnávají 35 řidičů. Firma zůstává u kombinované dopravy. Zavážejí průmysl JUST IN TIME a plechy s muldovými návěsy, ADR přepravu a potraviny v cisternách a chladící skříně”.

foto3

„Vize naší společnosti je poskytovat profesionální služby našim zákazníkům a být spolehlivým obchodním partnerem. Proto děláme maximum, abychom této vize dosáhli a k tomu nám pomáhají vozidla Volvo“, doplňuje majitel společnosti Miloslav Holoubek.

Společnost Miloslav Holoubek má ve svém vozovém parku 22 nákladních vozidel značky Volvo. Věříme, že i nový přírůstek ji bude výborně reprezentovat a najedou s ním hodně bezpečných kilometrů. 

Předchozí

Marketing v Eurowagu vede Juho Wallenius

Scania opět investuje do dalšího rozšiřování společnosti Northvolt a recyklace akumulátorů

Další