Marketing v Eurowagu vede Juho Wallenius

| |

Novým šéfem marketingu společnosti Eurowag se stal Juho Wallenius. Ve své roli viceprezidenta marketingu (VP Marketing) bude zodpovědný za veškeré marketingové aktivity společnosti, zaměří se také na posílení Eurowagu v oblastech digitálních finančních služeb a e-commerce. K jeho úkolům bude patřit i zvýšení povědomí o značce Eurowag na nových evropských trzích.

Juho Wallenius má dvacet let zkušeností v řadě marketingových a manažerských pozic, zejména v rychle rostoucích FinTech společnostech. Do Eurowagu přichází ze skupiny Ferratum, kde dohlížel na koncepci, budování značky a spuštění mobilní banky SweepBank.com. V minulosti pracoval pro lídry trhu, jako je AkzoNobel, nebo globální reklamní a digitální agentury, jako je TBWA. Během své kariéry zastával různé vedoucí pozice, často spolupracoval na projektech s velkými značkami, například Dell, Nike, Nissan, Pepsi či Xbox. Jeho zodpovědností byla digitalizace marketingových a prodejních procesů, transformace a repositioning značek v souladu s prodejní a marketingovou strategií. 

„Dovolím si říct, že jsem stratég orientovaný na technologie. Jsem přesvědčen, že nejefektivnější marketing je vždy rovnováhou racionálních a emocionálních argumentů, kombinací umění a vědy a aktem kreativity i tvrdé práce. Jsem opravdu nadšený, že nastupuji do společnosti Eurowag právě teď, v působivé fázi kontinuální expanze a rostoucích nároků na mezinárodní povědomí o značce a marketingový dosah,“ říká Juho Wallenius, nový VP Marketing společnosti Eurowag.

Rapidně rostoucí společnost Eurowag založená v Česku před 25 lety poskytuje integrované platební a technologické řešení zákazníkům v komerční silniční dopravě. Působí na patnácti trzích v Evropě a zaměstnává více než tisíc profesionálů třiceti národností. 

„S Juhem ve firmě sdílíme jeho inovativní plány i ambice růstu. Jsme přesvědčeni, že nám jeho mezinárodní zkušenosti pomůžou dosáhnout na nové trhy. Budeme spolupracovat na upevnění naší pozice FinTech inovátora a pokračovat v naplňování naší vize být lídrem udržitelnosti v sektoru mobility,“ dodává Chief Commercial Officer společnosti Eurowag Sunny Mehta. 

Předchozí

COMETT Plus, E.ON a Scania v Táboře spolupracují na pilotním provozu plně elektrického autobusu

První objednaný tahač Volvo FH nové generace

Další