Dacia Jogger: Nový rodinný sedmimístný vůz na startu

| |

Dacia Jogger s 5 nebo 7 sedadly je ideálním společníkem pro (velké) rodiny. Je všestranný a může doprovázet všechny členy rodiny při každodenních dobrodružstvích a výletech do přírody. V pragmatickém duchu, který je pro ni charakteristický, nabízí Dacia vůz, který jejím zákazníkům umožňuje užívat si prosté radosti života se svými blízkými v naprosté svobodě. 

  • Bude se jmenovat Dacia Jogger! Jednoduché, silné a mezinárodní jméno pro nejnovější přírůstek v modelové řadě Dacia.
  • Všestranný sedmimístný vůz, který bude představen 3. září online.
  • Dacia Jogger evokuje sport, přírodu a pozitivní energii. Model je prezentován jako rodinný vůz, který se dokonale hodí pro outdoorové aktivity. Dacia Jogger ztělesňuje pragmatického a autentického ducha značky Dacia a outdoorové prostředí nové identity značky.
  • Dacii Jogger bude odhalen dne 6. září na stánku Dacia, před branami mnichovského autosalonu IAA 2021.

Dacia Jogger 

Jogger je jednoduché, moderní jméno, které se snadno vyslovuje a je srozumitelné po celém světě. Ztělesňuje dynamiku, pozitivní energii a outdoorového ducha. Přípona „er“, stejně jako Duster, ikonické SUV značky Dacia, evokuje robustnost a odolnost ideálního každodenního společníka pro rodiny s dětmi značky Dacia. 

Ve startovních blocích v Mnichově 

Dacia odhalí vůz Dacia Jogger dne 3. září v 10:00 během 100% digitální akce (odkaz v mailu). Od 6. září se pak Dacia představí na veletrhu IAA Mobility v Mnichově za přítomnosti Denise Le Vota, generálního ředitele společnosti Dacia, s několika originálními expozicemi u bran summitu a od 7. září v centru města. Přehlídku bude možné sledovat také na dálku na platformě Dacia events.dacia.com. 

Předchozí

Pětihvězdičková vize úniku ze všedních dnů

DACHSER dal před 50 lety světu logistiky výměnné nástavby

Další