Pětihvězdičková vize úniku ze všedních dnů

| |

V posledních měsících je touha uniknout a neomezovat se možnostmi ubytování stále více aktuální. Obytný vůz je svoboda! Flexibilita tohoto způsobu dopravy je spojena i s uplatněním hygienických omezení spojených s Covid-19. Renault Design si vybral nový Renault Trafic jako představu kočovného života s veškerým prostorem, komfortem a modularitou potřebnou pro všechny cesty. Díky rozměrům dodávky je také snadné zaparkovat a žít bez omezení.

Elektrický koncept Renault Hippie Caviar Hotel 

  • Renault opět definuje svět obytných vozů
  • Netradiční koncept kombinuje útěk s pětihvězdičkovým hotelem: vybavená střešní terasa,výsuvná postel, doručování dronem atd.
  • Tento dvoubarevný „happy“ koncept je inspirován hnutím 60. let a odkazuje na styl ikonickéhoobytného vozu Renault Estafette.
  • S konceptem HIPPIE CAVIAR HOTEL představuje Renault svou vizi řady VIP dodávek založenouna službách na míru a poukazuje na příchod elektrické verze modelu Trafic v roce 2022.
  • Odhalení tohoto konceptu proběhne na autosalonu v Düsseldorfu.

Design hippie chic 

Hotel Hippie Caviar se vyznačuje novým designem vozu Renault Trafic s mohutnější a výraznější přední částí. Má přední kabinu v třpytivé vodově zelené barvě „Almond Flakes“ a zadní prostor v barvě „Silver Anodised Grey“. Design je inspirován pětihvězdičkovými hotelovými pokoji, je čistý a bohatý na přírodní materiály. Přístrojová deska s efektem rákosu je zvýrazněna koženým páskem. Použití materiálů, jako je exotické dřevo, přírodní vlákna (len a vlna) a mech, odkazuje na přírodu. Japonské barvy s efektem papíru „washi“ přinášejí architektonický a moderní styl. Barvy a materiály odkazují na optimismus a svobodu 60. let 20. století, kdy se cestovalo ve světě svěžích, ale kontrolovaných barev, které povzbuzují a zároveň uvolňují. 

7-2021 - Show-car HIPPIE CAVIAR HOTEL_

Kočovný luxusní pokoj 

Hotel Hippie Caviar nabízí lavici, kterou lze přeměnit na velmi pohodlné lůžko (rozměry 145 cm x 195 cm), které lze umístit venku nebo uvnitř vozidla. V poloze pro rozjímání chrání otevřené zadní dveře a jejich záclonky před nepřízní počasí a zvědavými pohledy. V „útulné“ poloze vytváří lavice a rohové křeslo obývací prostor. Střešní terasa s konferenčním stolkem a dvěma odnímatelnými opěradly nabízí další výhled do okolí. Přístup je po výsuvném žebříku. 

Zrozeni pro prvotřídní zážitek 

Hippie Caviar Hotel nabízí „vybraný“ zážitek se službami hodnými pětihvězdičkového hotelu: dodání logistického kontejneru (sprcha, sociální zařízení, elektrické dobíjecí místo atd.) na místo, které si zákazník vybere, jakékoliv služby, které si lze objednat online s doručením dronem na střechu nebo na lavičku v poloze „rozjímání“. Nezapomínáme ani na doplňkové služby, jako je poskytování jízdních kol. Vše bylo promyšleno tak, aby nabízelo pětihvězdičkový svět obytných vozů v době, kdy poptávka po nich prudce roste. 

Renault představí svůj nový koncept Hippie Caviar Hotel na autosalonu v Düsseldorfu od 27. srpna 2021 spolu s obytným vozem Estafette z roku 1977. 

Předchozí

Představujeme FERDUS

Dacia Jogger: Nový rodinný sedmimístný vůz na startu

Další