Volkswagen Užitkové vozy nabízí 5letou záruku za výhodných podmínek

| |

Volkswagen Užitkové vozy poskytuje pro téměř všechny modely značky zvýhodněnou nabídku pětileté záruky výrobce s omezením na 200 000 km. Pro modely Caddy, T6.1 a Amarok se prodloužená záruka dodává za akční ceny. Modely Crafter mají velkorysé záruční krytí již v ceně.

Aktuálně lze výhodně pořídit rovněž poslední skladové vozy Caddy 4 včetně záruky na dobu čtyř let s limitem jednoho milionu kilometrů.

„Mimořádně kvalitní a spolehlivé lehké užitkové vozy Volkswagen jsou vždy sázkou na jistotu a s naší letošní akční nabídkou pětiletých záruk pro většinu modelů to platí dvojnásob,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „O tři roky prodloužená záruka nabízí stejný rozsah plnění jako základní dvouletá záruka výrobce. Pro zákazníky to znamená ještě větší pocit jistoty a delší ochranu před případnými nečekanými výdaji, což se pozitivně projeví na straně celkových nákladů.“ 

Aktuální akční nabídka pro zákazníky značky Volkswagen Užitkové vozy zahrnuje prodlouženou záruku na 2+3 roky s limitem 200 000 km pro téměř všechny modely lehkých užitkových vozů Volkswagen. Oproti standardně dodávané záruce na 2+2 roky/200 000 km tak získá zákazník o rok delší garanci.

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro model Crafter, obdrží prodlouženou pětiletou záruku v ceně vozu. Pro vozy Caddy páté generace stojí rok záruky navíc pouhých 5 000 Kč bez DPH, zatímco u modelů T6.1 a Amarok se za prodlouženou záruku na 2+3 roky, resp. 200 000 km, připlácí akčních 10 000 Kč bez DPH. 

V aktuální akční nabídce značky Volkswagen Užitkové vozy figurují také poslední skladové vozy čtvrté generace modelu Caddy, které jsou k dispozici se zárukou 2+2 roky/1 000 000 km.

Nabídka akční pětileté záruky se nevztahuje na modely e-Crafter a Grand California. Akce platí do konce roku 2021.

Předchozí

Převodovka Volvo I-Shift je i po 20 letech stále průlomovou inovací

Západ nám utíká v přípravě na elektromobilitu

Další