Veletrh CZECHBUS míří už podruhé do Letňan

| |

Plánovaná veletržní sezóna letošního podzimu v PVA EXPO PRAHA přinese i jubilejní 10. ročník největšího středoevropského veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS. Specializovaná akce, která se již podruhé představí v Letňanech, se uskuteční ve dnech 23. až 25. listopadu. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Po náročném období veletržní přestávky kvůli koronavirové pandemii v Česku se toto odvětví znovu začíná připravovat na podzimní sezónu. Profesionálové z oblasti české a středoevropské silniční hromadné dopravy se sejdou na tradiční události CZECHBUS, která je nejvýznamnějším B2B veletrhem oboru. Návštěvníkům nabízí technologické novinky a trendy v sekcích autobusů, hromadné dopravy, garážové nebo servisní techniky, možnost přímého setkání s vystavovateli a zástupci renomovaných značek, ale také interaktivní program. Významnost akce potvrzují také udělené záštity od Hospodářské komory ČR, Česmadu Bohemia, Sdružení pro dopravní telematiku nebo Dopravního podniku hlavního města Prahy. Již podruhé ve své historii se akce uskuteční v prostorách letňanského výstaviště, které svými parametry a komfortem zásadně přispělo k růstu veletrhu.

„Výroční desátý CZECHBUS bude nabitý zejména novými modely autobusů a nepřeberným množstvím příslušenství. Tradičně nabízí také pohled do sekce alternativních druhů pohonných hmot nebo souvisejících služeb, jako jsou finance, pojištění, související marketingové aktivity nebo vzdělávání voboru,“ říká výkonný ředitel organizátora, společnosti ABF, Martin František Přívětivý. Jako součást veletrhu je proto plánován také odborný doprovodný program, který přinese cenné informace pro provozovatele i zaměstnance hromadné dopravy, představí možnosti vzdělávání řidičů, semináře a workshopy nebo portfolio odborné literatury i pohled do organizace a řízení dopravy a další zajímavosti. Do 31. července se také mohou vystavující firmy přihlásit k účasti za zvýhodněných cenových podmínek.

První ochutnávkou z aktuálního dění v oboru autobusové dopravy v areálu PVA EXPO PRAHA je představení třech nejprodávanějších modelů autobusů společnosti TURANCAR CZ, která je výhradní dovozce autobusů ISUZU do České republiky, konající se 12. května na venkovním prostranství před Vstupní halou I.

Více o veletrhu CZECHBUS najdete na www.czechbus.eu

Předchozí

DAF představuje nabíjecí stanice pro elektrická vozidla

DKV má ve své síti již 175 000 nabíjecích přípojek

Další