Mitsubishi uvádí L200 plus a záruku na 7 let

| |

M Motors CZ představuje pro český trh dvě novinky v podobě druhé výkonové varianty modelu L200 a prodloužené záruky. Verze L200 Plus zákazníkům nabídne špičkový výkon 173 k a 502 Nm. Současně také od 17.února přichází rozšíření tovární záruky na 7 let / 150 000 km.

Zavedením obou novinek pro model L200 zajistíme nejen jeho lepší konkurenceschopnost v rámci segmentu pickupů, ale také zvýšení zůstatkové hodnoty a tím také atraktivitu pro potenciální soukromé i fleetové zákazníky, zmiňuje Vladimír Hejna, obchodní ředitel M Motors CZ.

L200 Plus

Abychom rozšířili a zatraktivnili naši nabídku, přinášíme na trh druhou výkonovou verzi oblíbeného modelu L200. Pro toto navýšení ze současných 150 koní na 173 koní využíváme patentovanou vysoce spolehlivou technologii úpravy parametrů motoru od společnosti Steinbauer. Jednotka je přizpůsobena přímo na parametry naší L200, kdy přináší významné zlepšení parametrů, při zachování plynulého průběhu v celém spektru otáček. Certifikace je zaručena schváleními TÜV Austria a Ministerstva dopravy ČR.

„Výkonem se přibližujeme naší nejhlavnější konkurenci, ovšem hodnotou krouticího momentu jsme nyní nejlepší. Ve spojení s nízkou hmotností našeho vozidla je to příslib velmi slušné dynamiky, na kterou zákazníci budou jistě pozitivně reagovat“ dodává Vladimír Hejna.V zákaznickém ceníku budou tyto vozy označeny jako verze L200 Plus. Současně bude v zákaznickém ceníku tato možnost také komunikována jako doplňkový výkonový paket. Jako dodatečně montované příslušenství bude tedy mít cenu 31 900 Kč včetně DPH.

Rozšíření tovární záruky

Výjimečnost prodloužení záruky na 7 let / 150 000 km spočívá v tom, že po celou dobu jejího trvání zaručuje svému majiteli, respektive vozidlu, krytí v rozsahu plné tovární záruky.

Při vzniku závady jsou opravy na rozdíl od originální záruky výrobce propláceny v komerčních cenách. Podobné podmínky nikdo z našich konkurentů stále nenabízí.

Předchozí

Citroën C5 Aircross: Hybridní verze velkého Citroënu

Společnosti DHL Freight a Volvo Trucks spojily své síly

Další