Komunikaci skupiny Eurowag řídí Michal Malysa

| |

Novým šéfem externí a interní komunikace společnosti Eurowag se stal Michal Malysa.

Do čela externí a interní komunikace společnosti Eurowag nastoupil Michal Malysa. V roli Head of Group Communications bude řídit komunikaci skupiny na patnácti trzích, včetně PR a vztahů s médii, employer brandingu a komunikace na sociálních sítích.

Michal Malysa přichází do společnosti Eurowag po téměř čtyřech letech v Deloitte, kde byl zodpovědný za PR a externí komunikaci, a po pěti letech ve funkci Head of PR v agentuře Grayling. Předtím pracoval osm let jako novinář, zejména v TV Nova, Pražském deníku, Českém rozhlase a České televizi.

„Eurowag jako tuzemská, rychle se rozvíjející firma, která přináší inovativní technologie do oblasti mobility, zaměstnává mnoho chytrých lidí s mezinárodním přesahem. Expanze a vize společnosti a jejích expertů vede Eurowag k tomu stát se fintech lídrem v Evropě i mimo ni. Je mi proto velkou ctí být součástí jejího příběhu,“ říká Michal Malysa.

„Michalův profil dokonale odpovídá naší vizi a hodnotám. Jeho zkušenosti nám nepochybně pomohou značku Eurowag posílit a urychlit naši cestu k tomu stát se inovativním a udržitelným technologickým lídrem v odvětví mobility,“ dodává CEO a zakladatel firmy Eurowag Martin Vohánka.

Předchozí

DKV BOX EUROPE je schválený pro italské dálnice

DB Schenker a Lufthansa Cargo spouští uhlíkově neutrální leteckou linku

Další