Inovované řady Renault Trucks T, C a K se objeví v počítačové hře Euro Truck Simulator 2

| |

Renault Trucks v letošním roce představí inovace svých řad T (dálková) a C a K (stavební) z hlediska pohodlí, bezpečnosti a produktivity. Francouzská značka, jako vůbec první výrobce nákladních vozidel, představí své inovované modely v počítačové hře Euro Truck Simulator 2 a nabídne virtuální zážitek z jízdy. 

Renault Trucks nabídne svým fanouškům unikátní, inovativní a interaktivní zážitek. 6. dubna 2021 značka odhalí inovace svého modelu Renault Trucks T pro rok 2021 v počítačové hře Euro Truck Simulator 2, která simuluje řízení nákladních vozidel. Design exteriéru vozidla, místo řidiče nebo ergonomie kabiny, to vše budou mít fanoušci možnost virtuálně otestovat ve hře.

Nejvýznamnější inovace vozidel Renault Trucks od roku 2013

Renault Trucks v letošním roce uvede na trh své inovované řady T (dálková) C a K (stavební). Jedná se o nejvýznamnější inovace těchto řad od roku 2013, kdy byly poprvé uvedeny na trh. 

Pro maximální pohodlí řidičů Renault Trucks významně vylepšil komfort při jízdě a pobytu na palubě. Vývojové změny modelů Renault Trucks T, C a K cílí na vysokou úroveň bezpečnosti řidičů a ostatních účastníků silničního provozu. Z pohledu zákazníka se zvyšuje produktivita vozidla díky nižší spotřebě paliva a emisí CO2 a jeho dostupnost díky servisní smlouvě o údržbě Predict. 

Usedněte za volant Renault Trucks T 2021 už nyní!

6. dubna 2021 se můžete posadit za volant Renault Trucks T a T High 2021, otestovat novou ergonomii kabiny a ocenit pohodlí vozidla na regionálních silnicích nebo dálnicích. Chcete-li tak učinit, stačí se registrovat do počítačové hry Euro Truck Simulator 2, kterou si užívá více než 9 milionů hráčů po celém světě anebo sdílet zážitky z jízdy ostatních hráčů na sociálních sítích pomocí hashtagu #renaulttrucksevolution.

Komunita hráčů Euro Truck Simulator 2 navíc od 29. března 2021 uvidí Renault Trucks T 2021 zahalený pod červenou látkou, který bude ve hře parkovat před každým dealerstvím Renault Trucks. Při čekání na jeho odhalení spustí Renault Trucks na svých sociálních sítích řadu soutěží o ceny, kterých se lze zúčastnit prostřednictvím hashtagu #renaulttrucksevolutioniscoming.

Předchozí

Nové modelové řady lehkých užitkových vozů Renault

Elektricky poháněný Mercedes-Benz eActros s akumulátory jezdí od ledna až 300 km denně na budoucí trase s trolejemi

Další