GEFCO uzavřelo partnerství se společností UNU

| |

GEFCO Německo, dceřiná společnost skupiny GEFCO, uzavírá partnerství s UNU, předním německým hráčem v oblasti mobility. UNU navrhuje a propaguje nový, výkonný a snadno ovladatelný e-skútr pro městské využití s nulovými emisemi i nulovým hlukem.

GEFCO podporuje vývoj e-skútrů UNU skrze poskytování služeb skladování, kontroly kvality a správy náhradních dílů přímo v Berlíně. Díky odborným znalostem a zkušenostem s manipulací s elektrickými bateriemi má společnost GEFCO na starosti také načítání, instalaci a nahrávání VIN kódů elektrických baterií a provádí kontroly baterií před dodávkou konečnému zákazníkovi.

Frank Erhardt, generální ředitel GEFCO Německo, uvedl „Jsme rádi, že můžeme podpořit rozvoj UNU prostřednictvím našeho nového skladu umístěného v centru berlínského inovačního ekosystému. UNU je rychle rostoucí hráč v oblasti mobility a jsme potěšeni, že můžeme poskytnout naše odborné znalosti dodavatelských řetězců a know-how v oblasti manipulace s elektrickými bateriemi a jednostopými vozidly. Plně podporujeme vizi UNU týkající se vývoje e-skútrů v Evropě a těšíme se na rozšiřování našeho partnerství.“

Spoluzakladatel UNU, Pascal Blum, uvedl „Náš e-skútr poskytuje zákazníkům inovativní řešení pro rychlý pohyb v městském prostředí a brání emisím CO2. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s partnery jako je GEFCO, kteří sdílejí naši vizi růstu a udržitelnosti a mají odborné znalosti, které ji pomohou uskutečnit.“

UNU je lídrem na trhu odvětví e-skútrů v německy mluvících zemích a bylo založeno v roce 2013 Pascalem Blumem, Mathieu Caudalem a Eliasem Atahim. Myšlenka se zrodila během jejich studií v Pekingu, kde byla zvláště patrná omezená mobilita ve velkém městě. Během deseti měsíců uvedla společnost UNU na trh svou první generaci produktů: UNU Scooter Classic, která společnosti umožnila expanzi do zahraničí od roku 2015. Dnes mladá společnost pracuje na různých řešeních pro městskou mobilitu. Když UNU v roce 2020 uvedlo svou druhou generaci produktů, dosáhlo dalšího milníku, a to nového elektrického UNU Scooter.

Předchozí

Opel výrazně roste v segmentu lehkých užitkových vozů

DAF představuje nabíjecí stanice pro elektrická vozidla

Další