Emirates uzavírá codesharovou dohodu s aerolinkou Azul

| |

Společnost Emirates podepsala codesharovou dohodu s Azul Linhas Aereas Brasileiras S.A (Azul), která umožňuje letecká spojení do a z osmi brazilských měst s návazností na globální síť Emirates přes Sao Paulo. Nová codeshare dohoda byla oficiálně schválena brazilskou federální leteckou agenturou – Agência Nacional de Aviação Civil.

Díky codesharové dohodně mohou zákazníci létat do a z následujících brazilských letišť: Rio de Janeiro Santos Dumont (SDU), Belem (BEL) Belo Horizonte (CNF), Cuiaba (CGB), Curtiba (CWB), Juazeiro Do Norte (JDO), Porto Alegre (POA) a Recife (REC), a to na všech letech operovaných společností Azul navazujících na lety Emirates ze Sao Paula do Dubaje a dále. Jedná se o letenky rezervované po 18. srpnu 2021 s lety od 25. srpna, které byly zakoupené on-line přes oficiální stránku Emirates, prostřednictvím místních zastoupení Emirates nebo pomocí partnerských cestovních kanceláří.    

„Je nám potěšením, že můžeme uzavřít novou codesharovou dohodu se společností Azul, která našim zákazníkům umožňuje hladké spojení mezi osmi brazilskými městy do a z Dubaje a naší globální sítí přes město Sao Paulo. Brazílie je pro nás klíčový trh a tato spolupráce s Azul podtrhuje náš závazek posílit aktivity právě v tomto regionu a nabídnout tak našim zákazníkům nové možnosti. Stačí pouze jedna letenka a naši zákazníci mají snadný přístup do celého odbavovacího systému a následného nalodění. Těšíme se na spolupráci s Azul a na posílení našeho partnerství“, řekl Adnan Kazim, obchodní ředitel společnosti Emirates. 

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit partnerství se společností Emirates, které je velkým benefitem pro naše zákazníky. Jakožto největší aerolinka v Brazílii s nejobsáhlejší sítí destinací můžeme nyní našim zákazníkům nabídnout bezkonkurenční letecké propojení v rámci celé Brazílie, ale i celého světa. Navíc, obě společnosti jsou známé svým prvotřídním zákaznickým servisem, který nyní bude k dispozici všem pasažérům využívajícím naše nové partnerství, “ uvedl Abhi Shah, finanční ředitel společnosti Azul.  

Emirates má v současné době codesharové dohody s 21 partnerskými aerolinkami a dvěma železničními dopravci a dohody o interline s více než 160 partnery.    

Emirates a Brazílie

Emirates nyní provozuje pět letů týdně do Sao Paula, které jsou operovány širokotrupým letounem 777-300ER. Dopravní uzel Dubaj je otevřen pro všechny cestující z Brazílie, které mají platná víza. Na návštěvníky čekají sluncem zalité pláže, ikonické stavby a jedinečné kulinářské zážitky. Dubaj je také pro brazilské cestující perfektní destinací pro stopover pobyty při jejich cestě do oblíbených dovolenkových destinací, jako jsou Maledivy a Káhira. 

Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím na každém kroku jejich cesty poskytla nejvyšší hygienická a bezpečností opatření. Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.   Vedle letů pro pasažéry Emirates Skycargo nabízí na letech do Sao Paula a letiště Viracopos také kapacitu pro nákladní přepravu a propojuje tak brazilské podniky s jejich zákazníky po celém světě.

Předchozí

Linde Material Handling zveřejnila zprávu o udržitelnosti za rok 2020

Gebrüder Weiss navyšuje kapacitu svých solárních elektráren

Další