Emirates slaví 50. výročí SAE novými livreji na svých letadlech

| |

Letecká společnost Emirates si připomene jubilejní 50. výročí Spojených arabských emirátů novým přebarvením svých letadel Airbus A380 a Boeing 777-300ER. Letouny budou ozdobeny zlatým designem „United Arab Emirates 50“ v arabštině a angličtině z obou stran trupu letadla.

V designu je zakomponované logo Emirates, které odkazuje k hrdosti aerolinek, že jsou součástí své země a pokrokem národa. Emirates jsou symbolem hodnot a inspirativního příběhu SAE a stejně jako domovská země se letecká společnost úspěšně etablovala v relativně krátkém časovém období na globální scéně. Dobré renomé své země doslova doručuje do všech koutů světa.

Jeho Výsost šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, předseda představenstva a generální ředitel skupiny Emirates Airline & Group k tomu říká: „Letadla nesoucí nové livreje jsou inspirované vizí, odhodláním a vášní zakladatelů SAE a jejich neskutečnou cestou před padesáti lety, kdy začali národ formovat. Národ, který dobyl svět svým rychlým pokrokem, díky kterému se stal jednou z nejvíce propojených zemí na světě a jedním z mála národů, které dokázaly zahájit vesmírnou misi. Příštích padesát let se ponese ve stejném duchu, SAE využije svůj potenciál jakožto inovativní a odpovědný lídr napříč spektrem oblastí a zasadí se o ambiciózní plány v budování lepší a udržitelné budoucnosti pro lidstvo.“

První nově přebarvené letadlo „United Arab Emirates 50“ s registrací A6EVG přiletělo tento týden do Frankfurtu. V nadcházejícím měsíci budou speciální livreje dokončeny na více letadlech. V průměru trvá přebarvení 3 dny a pracuje na něm až 14 zaměstnanců centra Emirates Engineering Aircraft Appearance Centre. Flotila letadel, která ponese livreje k 50. výročí založí SAE, navštíví v příštích týdnech mimo jiné Los Angeles, Londýn, Washington DC, New York, Mnichov, Curych a Paříž.

Předchozí

Elektrická budoucnost automobilky Volvo

Zahájení prodeje nového FUSO Canter v Evropě

Další