Emirates obnoví linku do Saudské Arábie a Petrohradu

| |

Letecká společnost Emirates obnoví linku do Saudské Arábie (od 11. září) a do Petrohradu (od 8. října). Aerolinka tímto krokem reaguje na rozvolňující se cestovní omezení a růst celosvětové poptávky po cestování.

Dubaj obecně patří mezi Rusy k vyhledávaným destinacím. Město nabízí vše od pohostinství na špičkové úrovni přes příznivé počasí až po nákupní a zábavní aktivity pro všechny věkové skupiny. Od 8. října bude Emirates létat mezi Dubají a Petrohradem čtyřikrát týdně, od 21. října nabídne aerolinka denní lety. Emirates dále od 11. září obnoví lety do Saudské Arábie, celkem jich bude provozovat 24 každý týden. Denně bude létat s Airbusem A380 do Džiddy, denní lety budou k dispozici také do hlavního města Rijádu nebo Dammanu, tři lety týdně pak do Mediny. Od 16. září se navýší spoje do Rijádu na dva denně, v plánu je v průběhu září i další navýšení letů napříč celým regionem.

Informace týkající se požadavků vstupu do Saudské Arábie jsou k dispozici na stránkách Emirates.  Letenky lze rezervovat přímo na Emirates.com, v mobilní aplikaci nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.

Bezpečné cestování

Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím na každém kroku jejich cesty poskytla nejvyšší hygienická a bezpečností opatření. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykové odbavení a poskytla tak svým zákazníkům ještě více příležitostí k využití mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass.

Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Cestujícím letecká společnost doporučuje zkontrolovat si před cestou nejnovější vládní opatření týkající se cestovních požadavků cílové destinace. Informace o vstupních požadavcích pro mezinárodní návštěvníky Dubaje naleznete zde.

Předchozí

Nové logistické centrum UPS přibližuje Českou republiku globálním trhům

Nový Mercedes-Benz Citan slaví výstavní premiéru na veletrhu Caravan Salon Düsseldorf

Další