DAF XF „Fleet Truck of the Year“

| |

Model DAF XF se stal prvním nákladním vozidlem, které třikrát po sobě získalo titul „Fleet Truck of the Year“ prestižního ocenění Motor Transport Awards ve Velké Británii.

Hattrick úspěchů společnosti DAF Trucks, předního britského výrobce nákladních vozidel s celkovou hmotností nad 6 tun, také spočívá v tom, že model XF za šest let získal čtyři vítězství, přičemž od prvního ročníku ocenění v roce 1986 zajistil významné vítězství 20. kategorie pro značky DAF a Leyland. 

V celém dopravním odvětví uznávaná a vlivná porota soutěže Motor Transport Awards se skládá z velmi významných provozovatelů dopravy. Všichni dopodrobna chápou, co přispívá k vytvoření bezpečného, produktivního a efektivního vozového parku. Porota uvedla, že společnost “DAF Trucks představila řadu důležitých inovací, které udržují její vlajkový model na vrcholu prodejního stromu” a že “model XF je ‘vyzkoušený a testovaný’ model.” 

01.-New-Generation-DAF-XF-truck-with-excellent-aerodynamics

Model DAF XF, který je upřednostňovanou volbou mnoha předních britských provozovatelů vozových parků, se může pochlubit klíčovými funkcemi spolehlivosti, vynikající spotřebou paliva a přitažlivostí pro řidiče. To vše je podpořeno standardy pozvedající zákaznickou podporou a sítí servisních dealerů DAF, která je považována za nejlepší v oboru.

Urban,Architecture,And,Urban,Traffic,Highway,In,Foshan,,Guangdong,,China

„Pro provozovatele nákladních vozidel je společnost DAF synonymem spolehlivosti, hospodárnosti a pohodlí,“ říká generální ředitel společnosti DAF Trucks UK Laurence Drake. „Toto nedávné vítězství to rovněž dokazuje. Je to opravdovým důkazem kvality a celkového výkonu vozidla, které i nadále vítězí v těžké konkurenci. V kombinaci s naším výjimečným prodejcem a poprodejními službami je model XF nepopíratelně lákavou obchodní nabídkou a naše nová generace vozidel DAF bude v tomto trendu pokračovat.

Předchozí

Nová firma ZETOR DEFENCE se soustředí na obrněná vozidla

MAN Traction Event 2021

Další