Dacia Jogger se představuje

| |

Dacia Jogger se představuje jako čtvrtý pilíř produktové strategie značky Dacia. Po malém městském elektrickém voze (Spring), kompaktním voze (Sandero) a SUV (Duster) přichází Dacia s přepracovaným rodinným modelem se 7 místy. Tato novinka přichází v rámci obnovy sortimentu Dacia, jež bude do roku 2025 završena dalšími dvěma novými modely.

Rodinná a víceúčelová Dacia Jogger si bere to nejlepší z každé kategorie: délku karoserie kombi, prostornost interiéru MPV a atributy SUV. Je nezařaditelná do jediné třídy. Jako pravý rodinný vůz Dacia Jogger nabízí nejlepší poměr cena / prostornost interiéru a víceúčelové využití.

Dacia Jogger bude uvedena se dvěma motory splňujícími nejnovější emisní normu Euro 6D Full. Rodinný vůz představuje zcela nový efektivní a výkonný benzínový motor TCe 110 a nabízí jako alternativu LPG s motorem TCe 100 LPG. Dacia je jediný konstruktér, jenž nabízí kompletní sortiment osobních automobilů s dvojím pohonem na benzín a LPG.

Nabídka motorů bude doplněna verzí hybrid od roku 2023. Dacia Jogger se stane nejdostupnějším sedmimístným hybridem na trhu.

Zahájení objednávek se plánuje na listopad 2021 ve třiceti zejména evropských zemích, ale i v Turecku, Izraeli a později v Maroku. Dacia Jogger budou k dispozici u dealerů na jaře 2022.

Předchozí

SsangYong uvedl na český trh nové kombi SUV – Tivoli Grand

Nové logistické centrum UPS přibližuje Českou republiku globálním trhům

Další