Citroën uvádí na trh My Ami Cargo

| |

Citroën pokračuje v inovacích určených pro profesionální zákazníky a uvádí na trh My Ami Cargo, nové chytré řešení elektrické dodávky, které kombinuje všechny výhody modelu Ami s celkovým užitečným objemem více než 400 litrů a užitečným zatížením 140 kg díky optimalizovanému modulárnímu prostoru nahrazujícímu sedadlo spolujezdce.

Tato nová elektrifikovaná nabídka je praktickou a moderní odpovědí na nové výzvy v oblasti mobility, kterým čelí místní služby, kurýři, obchodníci, řemeslníci, lidé vykonávající svobodná povolání, místní úřady, správní orgány či drobní výrobci.

My Ami Cargo kombinuje nákladovou kapacitu, funkčnost mobilní kanceláře a výhody elektrického pohonu: nulové emise CO2 pro čistou mobilitu a volný přístup do zón s regulovaným vjezdem, snadné dobíjení za pouhé 3 hodiny ze standardní zásuvky, klid spojený s elektrickým režimem jízdy, nízké náklady. Za cenu o 400 eur vyšší, než je verze Ami Ami, nabízí větší ochranu před nárazem a povětrnostními vlivy a lepší nosnost než skútr, motorka nebo vůz tříkolového typu a díky své ultrakompaktnosti a ovladatelnosti je mrštnější než užitkový vůz vyššího segmentu.

Při uvedení na trh, které je naplánováno na konec května, bude pro My Ami Cargo prostřednictvím specializovaného e-shopu zpřístupněn inovativní digitální ekosystém vyvinutý pro Ami, se souvisejícími nabídkami a službami, které budou dostupné všem firemním zákazníkům.

My Ami Cargo je chytrou odpovědí na nové výzvy firem, které potřebují přepravovat předměty v inteligentním, funkčním, elektrickém a úsporném vozidle. Poskytuje praktický a modulární nákladový objem, přičemž využívá výhod elektrického, mrštného a bezpečného řešení mobility s jedinečným charakterem. Jedná se o vozidlo, které představuje konkrétní řešení pro konečné doručování zejména malých zásilek, jejichž počet v posledních měsících exponenciálně roste. My Ami Cargo má obrovský obchodní potenciál, o čemž svědčí první slibné kontakty navázané s mnoha obchodními partnery. Tato novinka doplňuje řadu užitkových vozů Citroën, které jsou již všechny v nabídce v elektrifikované verzi. 

Video, kde se prezentuje My Ami Cargo najdete zde.

Předchozí

P3 připravuje průmyslový park v Myslince u Plzně

Goupil G6: První užitkové vozidlo, které dává smysl

Další