Citroën ë-Berlingo Van je nyní k dispozici k objednání

| |

Citroën ë-Berlingo Van je nyní k dispozici k objednání pro všechny, kteří ocení nesporné kvality této dodávky, která je druhou nejprodávanější ve svém segmentu v Evropě.

Elektromotor o výkonu 136 k/100 kW s dojezdem až 275 km* je ideální pro všestranné použití na silnicích i v městských centrech pro každodenní jízdy bez nutnosti dobíjení během dne. Elektrická verze neztratila nic z vlastností vozu Berlingo Van, užitečný objem dosahuje až 4,4 m3, užitná délka až 344 cm a vůz nabízí obrovskou modularitu kabiny Extenso. Každodenní život profesionálů zlepšuje systém promítání informací na čelní sklo (Head-up displej) a nový 10″ digitální displej s vysokým rozlišením. ë-Berlingo Van je určen zejména malým a středním podnikům, řidičům rozvozových služeb, řemeslníkům a majitelům obchodů, kteří často jezdí na krátké vzdálenosti a potřebují se s nákladem volně dostat do míst s omezeným vjezdem.

Citroën ë-Berlingo Van je navržen a vybaven tak, aby zjednodušil používání, ale také zvýšil pohodlí při práci a zmírnil stres a únavu profesionálních řidičů a zvýšil jejich produktivitu. Potěšení z jízdy, které je znatelné již u verze se spalovacím motorem, kde bylo díky zpracování kontaktů a propracované akustice dosaženo obdivuhodného pohlcení hluku, je v elektrickém režimu ještě umocněno absencí hluku a trhavých pohybů. Výkon Berlinga Van je na nejvyšší úrovni v segmentu a současně nabízí potřebný dojezd pro všechny každodenní cesty.

CitroenCeníková cenaAkční cena
ë-Berlingo Van Plus L1 Electric 100 kW, 50 kWh2CK91CNESFB0A040799000649900
ë-Berlingo Van Plus L2 Electric 100 kW, 50 kWh2CK95CNESFB0A040824000669900
Předchozí

Společnost HYVIA představuje prototyp Renault Master Van H2-TECH

Nový Mercedes-Benz Citan pro kempování

Další